Biz Kimiz 
Sadece erkeklere özel alışveriş sitesi konsepti ile yayın hayatına başlayan byselshoes.com, 2014 yılından bu yana perakende sektöründe en tarz ve en kaliteli ürünleri müşterileri ile buluşturuyor. Perakende deneyimini Türkiye’nin dört bir yanından alışveriş yapan müşterileri için 2016 yılında İnternet mağazacılığına aktaran ve yenilikler ile kendi tarzını ortaya koyan e-ticaret sitesidir.
 
Müşteri Hizmetleri ve Ekibimiz
Sizlere daha hızlı hizmet verebilmek adına şu an 13 kişilik müşteri hizmetleri ekibimiz ile her türlü soru, görüş ve önerilerinizi bekliyor olacağız. Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan byselshoes.com da her sorununuzun bir çözümü mutlaka var. 
 
Ürünler Hakkında
Sitemiz üzerinde ki tüm ürünler kendi stoklarımız olup, müşterilerimize stoktan teslim sistemi ile çalışmaktayız. Bu da müşterinin alışveriş sonrası tedarikçiden firmaya, firmadan müşteriye olan zaman kaybını tamamen ortadan kaldırmaktadır. Her sezon en tarz ürünleri sizler için seçen ekibimiz tamamı yerli üreticiler ile çalışmaktadır. 
 
Ücretsiz Kargo ve Kapıda Ödeme
Sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişleriniz de kargo ücreti bizden. Kapıda ödeme kolaylığı ile ister Nakit ister Kredi Kartı ile kapıda ödeme ile ürünü teslim alırken ödemesini MNG Kargo güvencesiyle gerçekleştirebilirsiniz.